رامین رضاییان که در فصل گذشته با حضور در ترکیب پرسپولیس توانست عملکرد درخشانی از خود به جا بگذارد، این روزها در تفکر حضور در تیم های اروپایی به سر می برد و بعید نیست لیگ را در فصل آینده با پرسپولیس آغاز نکند. او در گفتگو با خبرنگار ما درباره شرایط این تیم و خودش در فصلی که گذشت و برنامه های آینده اش صحبت کرد.


می خواستند برانکو را با رایزنی اخراج کنند


من که شخصه خیلی ناراحت هستم. چند روز از شدت ناراحتی نتوانستم از خانه ام خارج شوم. دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس قهرمان شوم و خاطره ای خوش داشته باشم. هوادارانی که تشویق مان کردند می توانند الگوی خوبی برای همه باشند. تیمی که فقط حمایت هواداران را داشت و مشکلات زیادی را از ابتدای فصل متحمل شده بود توانست در نهایت مدعی قهرمانی شود. این در حالی بود که خیلی ها می گفتند باید برانکو برود و خیلی ها رایزنی هایی می کردند. تیمی که حفظ شد و در نهایت با تفاضل گل این شانس را از دست داد.


قانون در ایران باعث از دست رفتن قهرمانی شد


خیلی از جاهای اروپا و صاحب فوتبال بازی رودر رو جایگاه تیم را مشخص می کند اما قانون ایران باعث شد تا ما در تفاضل گل جام را از دست بدهیم. البته به تیم آقای ویسی تبریک می گویم و ایشان با قلب خودشان بازی کردند. امسال خیلی چیزها را ما در فوتبال ثابت کردیم و مطمئن باشید پرسپولیس بزرگ است و بزرگ خواهد ماند.


داور بازی با استقلال اهواز را هرگز نمی بخشم


من خودم حس می کردم اگر در بازی با حضور داشتم می توانستم کمک بزرگی به تیم کنم. هیچ وقت داور دیدار با استقلال اهواز را نخواهم بخشید که باعث محرومیتم شد. برخوردی که کنار خط کرنر انجام شد و سنگی که به سرم خورد را با کارت زرد من جریمه کرد و هنوز که هنوز است ناراحتم. در مورد داوری مشخص است که چه اتفاقاتی برای ما افتاد. وقتی تیمی در دور برد باشد شرایط بهتری دارد و ما خیلی از مقاطع ابتدایی فصل را با این مشکل از دست دادیم. این اتفاق قشنگی برای فوتبال ما نبود و امتیازات زیادی را از دست دادیم. اکنون دیگر نباید به این مسائل فکر کنیم و در تاریخ خواهد ماند که ما با تفاضل گل و در امتیاز برابر قهرمانی را از دست دادیم. امیدوارم این پرسپولیس همیشه مقدس و قهرمان باقی بماند.


اشک های پایانی لیگ برتر


هواداران تشویق می کردند و بابت حمایتی که در طول فصل از ما داشتند دست همه را بوس می کنم. همه بازیکنان متاثر شده بودند و لحظاتی احساسی برای همه ما بود و به داشتن چنین هوادارانی افتخار می کنیم. هیچ کس فکر نمی کرد قهرمانی را اینگونه از دست بدهیم و در نهایت نیز اینطور مورد تشویق و حمایت هواداران مان قرار گیریم. این مساله باعث شد تا اشک همه ما جاری شود و شرمنده هواداران باشیم.


شادی گل عجیب در برابر راه آهن


در این‌باره توضیح دادم و اصلا فکر نمی کردم بازی در اهواز به سود استقلال خوزستان باشد و به همین دلیل شادی کردم که آقای فردوسی پور هم اینگونه واکنش نشان داد. اما وقتی احمد نوراللهی به من خبر داد انگار آب یخ روی من ریخته باشند و محکم روی سرم کوبیدم. نمی دونم چی شد و چطوری شد و هر چه بود قسمت بود.


حرف های بعد از بازی از روی احساسات بود


آقای یحیی گل محمدی از نظر فنی فوق العاده است و یک پرسپولیسی است. انتظارم این بود تیم خوب آقا یحیی نتیجه خوبی کسب کند و قبول دارم حرف هایم بعد از بازی کمی احساسی بود و از اینکه جام را از دست داده بودیم ناراحت بودم. اتفاقات بازی بود و همیشه به بزرگترهایم احترام می گذارم و حرفی هم که زدم از روی احساساتم بود و از ایشان عذر می خواهم.

 


در زمان ناهار داوطلب ضربه پنالتی شده بودم


قبل از بازی و در حین ناهار خوردن آقای نورمحمدی گفتند امروز با حضور این تعداد هوادار وقتی به طور مثال در دقایق پایانی پنالتی شود چه کسی می تواند آن را بزند که من دستم را بالا بردم. از من پرسید یعنی تو می توانی گل قهرمانی را در لحظات پایانی بزنی که گفتم من میزنم و شک نداشته باشید. اعتمادبنقس بالایی داشتم و البته بزرگترین بازیکنان جهان هم پنالتی از دست داده اند.


کادرفنی می توانست روی پنالتی اعتماد بیشتری به من داشته باشد


مربی باید پنالتی زن را مشخص کند و بازیکن استرس نداشته باشد. این برای هیچ بازیکنی در هیچ جای دنیا خوب نیست که پنالتی زن اعتمادبنفس نداشته باشد. کادرفنی و بازیکنان تاثیر زیادی دارند تا بازیکن پنالتی اش را خوب بزند و باید اعتماد را در بین دیگر اعضای تیم ببیند. بازی با فولاد پنالتی ام را خراب کردم اما همان توپ دقایقی بعد به گل تبدیل شد و فکر می کنم از این بابت خوش شانس هستم. تا الان 7 پنالتی زده ام که فقط بازی با فولاد خراب شد. سال قبل و در راه آهن در دقیقه 93 و در استرس سقوط نیز پنالتی ام را تبدیل به گل کردم و از این بابت اعتمادبنفس خوبی دارم. امیدوارم همیشه اینقدر خوب باشیم که مردم و هواداران از ما راضی باشند.


بیرانوند با حرف نه، باید با عمل خودش را ثابت کند


پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هیچ بازیکنی نمی تواند خود را با این باشگاه مقایسه کند. علیرضا بیرانوند امیدوارم در پرسپولیس موفق باشد و بعنوان یک دوست و هم‌تیمی برای او آرزوی موفقیت می کنم. علیرضا باید خودش را در پرسپولیس ثابت کندو با تجربه کوتاه مدت و یکساله ام متوجه شدم در این باشگاه نمی توانی با حرف چیزی را اثبات کنی و باید عمل کنی و سخت تلاش داشته باشی. هواداران مطمئنا خیلی باهوش هستند و به حرف احترام نمی گذارند و به عمل بازیکنان در این تیم احترام می گذارند.


به اروپا می روم اگر...


خیلی از اینکه در پرسپولیس حضور دارم خوشحالم. تا روزی که در ایران بخواهم بازی کنم و این باشگاه مرا بخواهد پیراهنی جز پرسپولیس را برتن نمی کنم. اما برای پیشرفت خودم، حتی در ابتدای فصل گذشته نیز پیشنهاد داشتم و می توانید از مدیربرنامه هایم در این رابطه سوال کنید. اما می خواستم تیمی که دوست دارم را تجربه کنم و اینکه خوب بودم یا نه مردم باید نظر بدهند. فصل آینده هم اگر طبق قراردادی که با آقای طاهری امضا کردم و ایشان نیز مسلما برای پیشرفتم برایم فضا را مهیا کنند. من از ادعا بدم می آید و هیچ وقت نمی گویم تیمی مرا می خواهد و ... تا زمانی که تیم های اروپایی خودشان به باشگاه نامه نزنند حرفی در این باره نمی زنم و آن زمان با آقای طاهری مذاکره می کنیم. مطمئنا هواداران نیز دوست دارند رامین رضاییان به باشگاه اروپایی برود و به اسم پرسپولیس موفقیت کسب کند. اما تا روزی که تیمی اروپایی پیشنهاد ندهد در پرسپولیس خواهم بود. آرزوی خیلی بازیکنان است و این فرصتی که نصیبم شده را به راحتی از دست نمی دهم.


برای پیشرفتم دوست دارم به اروپا بروم


با توجه به شرایط سنی ام دوست دارم هر چه زودتر به اروپا بروم و بازی را در آنجا تجربه کنم. اما همانطور که گفتم این مساله منوط به این است که پیشنهاد مناسبی به باشگاه ارائه شود و حاضر نیستم به هر قیمتی لژیونر شوم و می خواهم انتخابی داشته باشم که از نظر فوتبالی به سودم باشد. به هرحال در صورت پیشنهاد با مسوولان باشگاه در این رابطه صحبت خواهیم کرد و در غیر اینصورت در خدمت پرسپولیس خواهم بود.


در آسیا حرف های زیادی خواهیم داشت


در مورد بازیکنانی که به ترکیب تیم اضافه خواهند شد من نمی توانم نظری بدهم و این در حیطه اختیارات باشگاه و سرمربی تیم است. مطمئنا هر بازیکنی که جزو علاقمندی کادرفنی باشد و نیاز تیم احساس شود جذب خواهد شد و وظیفه من این است که تمام تلاش را در تمرینات و بازی ها انجام دهم و مطمئن هستم پرسپولیس فصل آینده هم در لیگ برتر و هم آسیا حرف های زیادی خواهد داشت.


برای رسانه ها احترام قائلم اما لطفا مصاحبه چاپ نکنند


رامین رضاییان در ادامه صحبت‌هایش با ورزش سه با گلایه از برخی رسانه‌ها عنوان کرد بعد از پایان لیگ مصاحبه ای نداشته اما از قول او صحبت هایی منتشر شده است: من برای تمام رسانه‌ها احترام قائلم و بخشی از موفقیتم را مدیون حمایت های آنها می دانم اما این را بگویم که بعد از پایان لیگ و صحبتی که در میسکدزون داشتم دیگر مصاحبه ای انجام ندادم و خواهش می کنم حرف هایی انتشار ندهند که موجب تکذیبم شود و مشکل ایجاد کند.


نظرات()   
   
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395  09:43 ب.ظ

محمد طیبی کاپیتان استقلالی های خوزستان در بازی قهرمانی زندگی پرفراز و نشیبی داشته است، که باهم آن را مرور می کنیم.


محمد طیبی در سال 1365 در روستای آل طیب بهبهان بدنیا آمد. طیبی از 14 سالگی همراه با دایی هایش کار بنایی می کرد و با بنایی به امرار و معاش می پرداخت، البته وی در همین چارتر 118 سن به تیم جوانان پرسپولیس بهبهان رفت و همراه با این تیم توانست قهرمان شود.


طیبی پس از این اتفاق برای گذراندن خدمت سربازی راهی شد و سربازی اش را در ماههشر گذراند. پس از سربازی به طور اتفاقی به امیدیه رفت و در مهمانسرای شرکت نفت مشغول شد و همراه با کار در تیم استقلال امیدیه توپ می زد. البته بخش از عظیمی از ساعات شبانه روزی طیبی (6 صبح تا 2 بعد از ظهر – 5 تا 10 شب) به کار در مهمانسرایی گذشت که شاید خاطراتش اکنون زیر زبانش بسیار شیرین باشد. وی با استقلال امیدیه توانست به لیگ استان صعود کنند.

در همان اوضاع و احوال بود که سرمربی نفت امیدیه به او زنگ زد و طیبی به عضویت این تیم لیگ سه ای در آمد و توانست همراه با نفت امیدیه قهرمان شود و به لیگ دو صعود کنند. فصل بعد همراه با نفت امیدیه تا مرز لیگ یکی شدن پیش رفت اما تنها یک امتیازکم آوردند.


پس از این نافرجامی با نظر مجید باقری نیا به استقلال خوزستان آمد و همراه با این تیم لیگ برتری شد. پس از آمدن ویسی به عنوان سرمربی در تیم استقلال خوزستان، محمد طیبی در کنار سهراب بختیاری زاده و رامتین سلیمان زاده گزینه های خط دفاع بودند و البته استقلال خوزستان در آن بازی‌ها 37 گل خورد و با تفاضل گل در لیگ برتر ماندنی شد.


فصل بعد محمد طیبی همراه با موسی کولیبالی که تازه به ایران آمده بود مدافعین اصلی بلیط هواپیما استقلال خوزستان بودند و با 46 گل خورده آمار بدی در خط دفاعی داشتند ولی لیگ پانزدهم لیگ خط دفاعی استقلال خوزستان بود.


با آمدن خسوس و هماهنگ تر شدن طیبی و کولی بالی، مثلث اصلی خط دفاعی تشکیل شد و جلوتر از آنها میثم دورقی که از سوی عبدالله ویسی به "بولدوزر" تشبیه شده قرار گرفت. البته نمی توان مدافعان کناری (عبدی- ماهینی – کعبی – شیرزادی) را در موفقیت خط دفاعی کم دانست، آنها با رهبری کاپیتان طیبی موفق شدند تا بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر را تنها با 14 گل خورده به دست آورند.

شاید پسرک نوجوانی که همراه چارتر 724 با دایی هایش به کار بنایی می پرداخت تنها در رویایش به این فکر می کرد که می تواند جام قهرمانی را بلند کند، اما او نشان داد که می توان پله پله جلو رفت و با پشتکار به قهرمانی رسید.


همان كسی كه شب گذشته به آرزویش یعنی دعوت به تیم ملی رسید.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395
نظرات()   
   

به گزارش "ورزش سه"، یازده بازیکن اصلی تیم منتخب دوم لیگ پانزدهم از نگاه کارشناسان "ورزش سه"، به شرح زیر است:


دروازه‌بان


سیدمهدی رحمتی (استقلال تهران)


کاپیتان استقلالی ها بدون شک یکی از مهمترین خرید بلیط چارتر دلایل حضور تیمش در بین تیم های صدر جدولی بود. مهدی رحمتی در 26 بازی تیمش به میدان رفت، او با حضور موفق خود درون دروازه استقلالی ها 23 بار دروازه خود را باز شده دید، رحمتی که در 11 بازی موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد و بارها با واکنش های خود ناجی تیمش شد، رحمتی هر 101 دقیقه یک بار دروازه خود را باز شده دید.


مدافعان


محمد طیبی (استقلال خوزستان)


مدافع بهبهانی خوزستانی ها بعد از مصدومیت زودهنگام هادی خنیفر به کاپیتانی یاران ویسی دست یافت و در کنار موسی کولیبالی یکی از دو مدافع اصلی استقلال خوزستان بود و در بسته ماندن دروازه این تیم در بازی های مختلف تاثیر فراوانی داشت، طیبی یکی از باثبات ترین بازیکنان تیم ویسی بود که در 28 دیدار(2520 دقیقه) در میدان حاضر بود، محمد طیبی یک بار نیز موفق به گلزنی برای تیمش شد.


هرائر مگوییان (استقلال تهران)


مدافع ارمنستانی استقلالی ها را نیز می توان یکی از بهترین بازیکنان این تیم دانست، او در 27 بازی معادل 2183 دقیقه برای آبی پوشان در میدان حاضر بود. مگویان که لیگ را از روی نیمکت آغاز کرد و تا هفته هشتم به عنوان بازیکنی نیمکت نشین مطرح بود به مرور توانست خود را به ثبات برساند و به عنوان یکی از بازیکنان اصلی مظلومی تبدیل شود.


محمد ایرانپوریان (تراکتورسازی)


مدافع راست تراکتورسازان را بدون شک می توان یکی از بهترین راست پاهای ایران در لیگ پانزدهم دانست، او در 26 بازی(2195 دقیقه) برای تیمش به میدان رفت و در این مدت توانست آمار خوبی از خود به جا بگذارد، ایرانپوریان با 6 گل زده، گلزن ترین مدافع لیگ برتر شناخته می شود ضمن اینکه سه بار نیز موفق به ارسال پاس گل برای سایر همبازیان خود شده است.


محمد انصاری (پرسپولیس)


یکی از بازیکنانی که در ابتدای لیگ تقریبا جزء گمنام ها بود اما بعد از مدتی و با قرار گرفتن در بین یاران مورد نظر برانکو آرام آرام خود را به تثبیت رساند تا جاییکه توانست توسط کارلوس کی روش نیز به تیم ملی دعوت شود. انصاری بعد از نیمکت نشینی در بازی های اول در 25 دیدار (2115 دقیقه) به عنوان یکی از بازیکنان اصلی به میدان آمد و یک بار نیز توانست برای تیمش گلزنی کند.


هافبک‌ها


کمال کامیابی‌نیا (پرسپولیس)


ستون پرسپولیسی ها در میانه میدان را می توان یکی از مهمترین بازیکنان این بلیط هواپیما تیم در لیگ پانزدهم دانست، کمال تنها در چهار دیدار نتوانست برای سرخ پوشان به میدان برود و در 26 دیداری که برای پرسپولیسی ها بازی کرد 2334 دقیقه در میدان حاضر بود. کمال کامیابی نیا که یکی از بازیکنان مورد اعتماد کارلوس کی روش نیز محسوب می شود در این فصل توانست یک گل حیاتی نیز برای پرسپولیسی ها به ثمر برساند.


مهدی ترابی (سایپا)

 

هافبک جوان نارنجی پوشان را می توان یکی از پدیده های بی چون و چرای لیگ پانزدهم دانست، ترابی که توانست خود را در تیم ملی نیز جابیندازد و یکی از بازیکنان اصلی اردوهای اخیر نام بگیرد در 27 بازی یا 2134 دقیقه برای سایپایی ها هنرنمایی کرد. مهدی ترابی 1 بار برای تیمش موفق به گلزنی شد اما 7 بار با پاس های خود بازیکنان این تیم را در موقعیت گلزنی قرار داد.


وحید امیری (نفت تهران)

 

بال چپ نفتی ها که به عنوان بال چپ اصلی تیم ملی ایران نیز شناخته می شود تنها در دو دیدار برای علی رضا منصوریان و تیمش به میدان نرفت، امیری که 28 دیدار و 2462 دقیقه برای تیمش در میدان حاضر بود 4 بار برای تیمش گلزنی کرد و 3 بار نیز با پاس های خود باعث گلزنی همبازیان خود شد، البته آقای وکیل فوتبال ایران در یک دیدار نیز موفق به کسب پنالتی برای تیمش شد.


مهاجمان


کاوه رضایی (ذوب آهن)یکی از اصلی ترین مهره های یحیی گل محمدی در خط حمله ذوبی ها همین بازیکن بود، مهاجمی در دیدارهای مقدماتی جام جهانی موفق شد برای تیم ملی ایران نیز بازی کند، رضایی که در نیم فصل لیگ چهاردهم به جمع ذوبی ها پیوست در 24 بازی (1623 دقیقه) برای این تیم در لیگ پانزدهم به میدان رفت و توانست با توجه به مصدومیت هایی که گریبان وی را گرفته بودند آمار خوبی از خود به جا بگذارد، کاوه 6 بار در این فصل برای ذوبی ها گلزنی کرد و 3 پاس گل نیز ارسال کرد و البته 1 بار نیز موفق شد یک پنالتی منجر به گل برای تیمش به دست بیاورد.


سجاد شهباز زاده (استقلال تهران)


مهاجم اول آبی ها در این فصل نیز به مانند قبل عملکرد کم نوسانی از خود به جا گذاشت، سجاد که بعد از بازی اول آبی ها دچار مصدومیت شد تنها در 4 دیدار نتوانست برای مظلومی و تیمش به میدان برود، شهباززاده از 26 دیدار (2265 دقیقه) که در میدان حاضر بود موفق شد 7 بار برای استقلالی ها گلزنی کند، البته سجاد 6 پاس گل از خود به جا گذاشت و 2 بار نیز موفق به کسب پنالتی برای تیمش شد.


محمد ابراهیمی (گسترش فولاد)

 


یکی از موثرترین بازیکنان حاضر در لیگ پانزدهم همین محمد ابراهیمی بود، مهاجم گسترش فولادی ها در این فصل حکم عصای دست کمالوند را داشت و بارها ناجی تیمش شد، ابراهیمی که به نوعی می توان لیگ پانزدهم را فصل احیای وی دانست تنها در دو بازی در میدان حاضر نبود و در 28 بازی(2508 دقیقه) که برای تبریزی انجام داد 11 بار برای تیمش گلزنی کرد، او البته 5 بار نیز اقدام به ارسال پاس گل کرد و 3 بار نیز موفق به کسب پنالتی شد.


نظرات()   
   
شنبه 11 اردیبهشت 1395  09:35 ب.ظ

در حالی که در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ، برانکو ایوانکوویچ به دنبال برقراری آرامش در تیمش است، انتشار برخی شایعات از سوی او مبنی بر لیست نقل و انتقالاتی این باشگاه موجب ناراحتی این مرد کروات شده است.


برانکو که در گذشته نیز اعتراض خود را نسبت به این حرکت اعلام کرده بود در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متاسفانه امروز مطلع شدم مجددا شایعه ای دروغ از همان منبع قبلی درباره لیست ورودی و خروجی پرسپولیس منتشر شده است. سوال من این است که آیا فقط پرسپولیس لیست ورود و خروج دارد یا رقبای ما هم نیز قرار است در انتهای فصل بازیکنان جدیدی به تیم شان اضافه کنند؟ اگر پاسخ مثبت است چرا فقط درباره پرسپولیس این بحث شکل گرفته است؟


وی ادامه داد: این مساله باعث شک و شبهه من می شود. به خصوص اینکه این روزها موضوعات مهمتری برای نوشتن وجود دارند. به طور مثال چرا درباره گل های شگفت انگیز به ثمر رسیده در یکی از بازی ها چیزی نوشته نمی شود؟  من فکر می کنم هدف این اخبار به هم زدن تمرکز پرسپولیس است. البته من خیلی به این اخبار توجه نمی کنم و قطعا بازیکنانم نیز تحت تاثیر این شایعات قرار نخواهند گرفت. اگر قرار به نابود شدن ما بود مقاطع مهمتری در فصل بودند که ما از پا در می آمدیم اما این اتفاق با اتحاد بین ما رخ نداد.


سرمربی پرسپولیس می گوید: خرید بلیط چارتر پرسپولیس باشگاه بزرگی است و اخبار آن به طور طبیعی از سوی رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد اما آنچه که در موردش صحبت کرده اند دروغ بزرگی است که احتمالا نیت پلیدی پشت آن قرار دارد. اگرچه من فکر می کنم این چیزها جزو نمک کار ماست. اما اگر قرار باشد این چیزها تیم ما مورد هدف قرار دهد هم من و هم باشگاه با آن مقابله می کنیم. به نظر شما آیا من نمی دانم الان و در این مقطع حساس فصل زمان خوبی برای بحث بازیکنان ورودی و خروجی نیست؟ مگر پرسپولیس در نیم فصل چقدر تغییر داشت؟ ما یک مجموعه  متحد، کامل و به هم پیوسته هستیم و من به انرژی و حضور تک تک بازیکنانم احتیاج دارم. حتی آنهایی که فکر می کنید در نقشه های من جایی ندارند.


برانکو در پایان گفت: باز هم تاکید می کنم موفقیت پرسپولیس تا به اینجا کار با کمک تمام اعضای باشگاه رقم خورده و استفاده از کلماتی مثل بازیکنان مازاد و... توهین به زحماتی است که همه ما در کنار هم کشیده ایم.

امیدوارم این دوستان درخواست دوستانه من و پرسپولیسی ها قبول کنند و دست از شایعه سازی بردارند. من در تمام این مدت رابطه خوبی با مطبوعات داشته ام و انتظارم احترام متقابل است .


نظرات()   
   

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: از دیدن چهره‌های خسته‌شان در رختکن خجالت زده شدم وقتی دیدم بازیکنانم با این تمرکز و توجه بازی کردند و از هیچ کدامشان ناراضی نیستم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک مقابل صبای قم در نشست خبری گفت: بازی جان دار و خوبی را شاهد بودیم هر دو تیم برای بردن تلاش کردند و به تساوی رضایت نمی‌دادند. بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم اما در زدن ضربه آخر بی دقت بودیم.

وی افزود: نیمه اول فوق العاده بودیم و باانگیزه شروع کردیم و خوب تمام کردیم اما هرچه به پایان مسابقه نزدیک می‌شدیم خستگی در ساق بازیکنان مشهود بود. مسیر دو ساعته عمان تا اصفهان را ۱۵ ساعته طی کردیم و مسیر سختی بود. خستگی مضاعف شد. دیروز و ۲ روز قبل ریکاوری کردیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم. با تمام وجود تلاش کردند.

گل محمدی افزود: از دیدن چهره‌های خسته‌شان در رختکن خجالت زده شدم. وقتی دیدم بازیکنانم با این تمرکز و توجه بازی کردند. از هیچ کدامشان ناراضی نیستم. دوست دارم دست تک تک آنها را ببوسم. راه سختی در پیش داریم. انتظار توجه بیشتری از سوی کارخانه داریم. دوست ندارم در مورد مشکلات صحبت کنم در جلسه با آذری و هیات مدیره مشکلات را مطرح خواهم کرد و در این شرایط سخت انتظار حمایت بیشتری داریم.

وی در مورد حملات تیم صبا در نیمه دوم گفت: فشار حریف زیاد بود و اگر از موقعیت‌های استفاده می‌کردیم به این  مشکلات نمی‌خوردیم. حریف ما را تحت فشار گذاشت که این نشان از خستگی است. کارمان سنگین است.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا بازیکنان ذوب آهن در لیگ انگیزه ندارند، گفت: قبول دارم حرف‌تان را؛ انگیزه حذفی، آسیایی و لیگ متفاوت است و برای یک تیم ایرانی بودن در سه جام خیلی سخت است. سرگروه آسیایی باشیم و یا در حذفی قهرمان شویم و چنین تیمی را در ایران سراغ ندارم. ما تیم جوانی هستیم و جویای نام و به دنبال ارایه بهترین نمایش هستیم. انتظار درخشش در لیگ و قهرمانی در جام حذفی و صعود در آسیا انتظار زیادی از تیم است. خیلی از بازی‌ها را به دلیل عدم تمرکز گل خوردیم و امتیازهای زیادی را از دست دادیم. تحت فشار هستیم و این نتایج در لیگ عادی است و جای انتقاد زیادی وجود ندارد.

گل محمدی افزود: به دور از هر گونه تعصب فقط می‌گویم در سه بازی باقیمانده با شرافت بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: تمام تلاش‌مان را برای چهارم شدن می‌کنیم اما تصور نکنید که چون در سه جام هستیم یکی را بی خیال می‌شویم. با تمام وجود در سه بازی باقیمانده تلاش می‌کنیم. می‌خواهیم سهمیه آسیایی را در لیگ بگیریم. اگر هم نشود چیزی از ارزش های بازیکنان کم نمی‌کند. شانس قهرمانی در جام حذفی هم داریم.

وی افزود: در مورد بازی امروز هم باید بگویم بعد از ۱۰ نفره شدن هم تلاش کردیم گلزنی کنیم و این تلاش من را غافلگیر کرد. از همه آنها ممنون هستم. شرایط بازی همیشه ایجاد می‌کند که چه تعویض‌هایی انجام بدهیم. در بحث فنی باید بگویم سعی کردیم از کناره‌ها استفاده کنیم و از ضربات ایستگاهی هم می‌خواستیم استفاده کنیمو حریف به دنبال بازی مستقیم و گرفتن توپ های سوم بود. بازی با چنین تیمی کار هر تیمی را سخت می‌کند و باید حفظ توپ خوبی داشته باشیم و انتقال حمله را انجام بدهیم که همه اینها توان می‌خواهد و رفته رفته فشار زیادی را بایدتحمل می‌کردیم و فشار زیاد شد و پاس‌های اشتباه زیادی دادیم اگر خسته نبودیم از انتقال حمله می‌توانستیم بهتر استفاده کنیم.


نظرات()   
   
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395  11:15 ب.ظ

ماریتیمو در شب نیمکت نشینی حقیقی مقابل آروکا متحمل شکست شد.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در چارچوب هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال از ساعت ۱۹ و۳۰ دقیقه ماریتیمو به مصاف آروکا رفت.

این مصاف در شب نیمکت‌نشینی علیرضا حقیقی با شکست ۲ بر یک ماریتیمو خاتمه یافت.

شاگردان وینگادا با این شکست ۳۵ امتیازی شدند و در مکان یازدهم قرار گرفتند.


نظرات()   
   
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395  11:14 ب.ظ

لسترسیتی با پیروزی پرگل مقابل سوانسی یک گام دیگر به قهرمانی انگلیس نزدیک شد.

به گزارش وبسایت نود، هفته سی و پنجم لیگ برتر با دیدار تیم های لسترسیتی و سوانسی در ساعت ۱۹:۴۵ پیگیری شد.

لسترسیتی که فاصله زیادی با کسب قهرمانی لیگ برتر ندارد در روزی که جیمی واردی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت با ۴ گل در پیش چشم ۳۱ هزار هواداراش مقابل سوانسی به پیروزی رسید تا یک گام دیگر به قهرمان نزدیک شود.

ریاض مارز (دقیقه ۱۰)، اولوآ (دقایق ۳۰ و ۶۰) و آلبرایتون (دقیقه ۸۵) گل های تیم رانیری را در این بازی بثمر رساندند تا لستر ۷۶ امتیازی شود و فاصله اش با تاتنهام به ۸ امتیاز برسد.

در آخرین بازی این هفته تیم تاتنهام فردا شب میزبان وست بروم است.


نظرات()   
   

به نظر میرسد حضور مورینیو در منچستریونایتد قطعی شده است.

به گزارش وبسایت نود، تیم فن خال در این فصل نتایج خیلی خوبی کسب نکرده، آنها در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا ناکام بودند و به همین دلیل شایعات زیادی در مورد برکناری فن خال و حضور مورینیو در پایان فصل شنیده می شود.

اما یونایتد موفق شد به فینال جام حذفی برسد، و اکنون بعد از سه سال از جدایی فرگوسن، در آستانه کسب اولین جام خود قرار دارد، قهرمانی در جام حذفی، صحبت هایی را در مورد ادامه حضور فن خال در الدترافورد مطرح کرده است، اما سان مدعی شده است، حضور مورینیو در یونایتد قطعی است.

نیل کاستیس خبرنگار سان می گوید:

« من مطمئنم که تصمیم در مورد مورینیو گرفته شده و او فصل بعد قطعاً مربی منچستریونایتد خواهد بود. فکر نمی کنم قهرمانی در جام حذفی، بتواند نقابی بر ۱۸ ماه گذشته باشد. تیم فن خال در طی ۱۸ ماه گذشته نتایج بدی داشته، عملکردهای بدی ارائه کرده و نمایش هایی مثل بازی با اورتون کم رخ داده است. اگر در طی این ۱۸ ماه، عملکردی شبیه به بازی مقابل اورتون را می دیدیم، شاید فن خال اکنون شانس بیشتری داشت، اما نباید عملکرد ضعیف گذشته را فراموش کرد».

« در مورد حضور جوانان صحبت شده است، اما نباید فراموش کرد که اگر مصدومیت ها رقم نمی خورد، بازیکنانی مثل رشفورد، فرصت خودنمایی پیدا نمی کردند. این مساله ای بود که به دلیل ضرورت اتفاق افتاد. هر اتفاقی تا پایان فصل رقم بخورد، نباید گذشته را از یاد برد، فن خال در متدها و سبک کاری خود، بسیار سخت گیر و یک دنده است».


نظرات()   
   
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic